Izby a ceny

Cenník

Štandard Cena*
1-3 noci 13,50 € [osoba/noc]
4-10 nocí 10,50 € [osoba/noc]
11-30 nocí 8,50 € [osoba/noc]
viac ako 30 nocí 6,80 € [osoba/noc]
EXTRA ubytovanie Cena*
Manželská izba + TV 30,00 € [izba/noc]
2 - lôžkový partmán 36,00 € [apart./noc]
3 - lôžkový apartmán 49,00 € [apart./noc]
SLUŽBY Cena
Raňajky 3,50€
Domáce zviera 3 € [noc]
Práčovňa 1 € [hodina]
Úschova batožiny 1,30 € [deň]
TV 1 € [deň]
... ...

Ubytovanie

Hostel BARNO ponúka ubytovanie v 1, 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Spôsob ubytovania je bunkovým systémom, kde v rámci jednej bunky sú dve samostatne oddelené a uzamykateľné izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Hostel BARNO má tiež v ponuke 2 apartmány (každý apartmán tvoria 2 izby a samostatné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom).

Ďalšie informácie

*K uvedeným cenám sa účtuje daň za ubytovanie vo výške 1,50 € na osobu a deň na základe Všeobecne záväzného nariadenia magistrátu mesta Košice. Od platenia dane za ubytovanie je oslobodená:

  • osoba dlhodobo (nad 1 mesiac) ubytovaná v zariadení v prípade nahlásenia prechodného pobytu na príslušnom mestskom úrade;
  • študenti do 26 rokov s platnou študentskou kartou (forma denného štúdia);
  • osoba do 18 rokov;
  • osoba staršia ako 70 rokov;
  • držiteľ preukazu ZŤP a ŤZP/S a ich sprievodcovia.

Vybavenie izieb

Štandardné izby

V každej izbe sa nachádza stôl, stoličky, nočné stolíky, skriňa a posteľ. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom. Jedna kúpeľňa je spoločná pre dve štandardné izby. Každá 3 a 4 lôžková izba má vlastný balkón alebo loggiu, 1 a 2 lôžkové izby majú okno. Za príplatok je možné zabezpečiť na izbu TV. Výhľad z izby je buď na park pred hostelom alebo na zeleň za hostelom.

Apartmány

Apartmán pozostáva z dvoch izieb. Narozdiel od štandardnej izby má vlastnú kúpeľňu. Navyše k štandardnej izbe sa v ňom nachádza chladnička a TV. Apartmán je možné obsadiť 1-3 osobami.

Hostel BARNO

Hostel BARNO sa nachádza v blízkosti centra Košíc. V hosteli sa nachádza kuchyňa pre hostí, spoločenská miestnosť, práčovňa a na každom poschodí hostela sa nachádza spoločný balkón.